Birma

Leonberger
ur./born 14.08.2006- 03.08.2012

Birma jest wielkim psiakiem o uroczej osobowości. Jest ogromnym pieszczochem, który nie do końca zdaje sobie sprawę ze swojej siły. Na swoim terenie jest nadzwyczaj czujna i trochę nieufna. Wobec znajomych osób jest bardzo przyjacielska i zabawnie wylewna. Mimo swojej wielkości jest wyjątkowo sprawna i ruchliwa. Przepada za pływaniem, tak że ciężko jest ją później wywołać z wody. Birma to wielki przyjaciel i obrońca o zrównoważonym charakterze.
Birma is a very cute doggy. He is such a pet that does not realize its full power and potential. Birma is very vigilant and distrustful even when in its territory. This dog is very friendly towards friends and demonstrates funnily its feelings. In spite of its size the dog is exceptionally active and fit. It is very keen of swimming, and it is so difficult for her to get back on land. Birma is a loyal friend and an even-tempered defender.

Wszelkie prawa zastrzeżone! Zawartość niniejszej witryny jest własnością hodowli PSIE SZELMY FCI i jest chroniona prawem autorskim. Wykorzystywanie tekstów, zdjęć i danych jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą właściciela witryny.